Bazen Přimda – Přijímáme karty MultiSport

Navštivte bazén Přimda a využijte svou MultiSport kartu pro vstup.

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit, že nyní přijímáme karty MultiSport.

MultiSport karty jsou skvělým způsobem, jak využít svůj volný čas a zároveň udržovat svou kondici. Pro využití MultiSport karty nám stačí, abyste při příchodu na recepci předložili svou kartu. Naše přátelský personál vám rád poskytne další informace a pomůže vám s vašimi potřebami.

Naše zařízení také nabízí moderní bazén s vyhřívanou vodou, který je ideální pro plavání, relaxaci a trénink.

Pokud si přejete zrelaxovat po náročném tréninku, můžete využít naší saunu. Naše moderní saunové zařízení vám poskytne dokonalý prostor pro odpočinek a regeneraci. Sauna je ideální pro zlepšení krevního oběhu a uvolnění svalů.

Po vyčerpávajícím tréninku si můžete zajít do našeho bistra, kde vám nabízíme širokou škálu osvěžujících nápojů a zdravých občerstvení. Bistro je ideálním místem pro setkání s přáteli nebo relaxaci po náročném cvičení.

Takže neváhejte a přijďte navštívit bazén v Přimdě! Užijte si osvěžující plavání a využijte výhod, které vám poskytuje MultiSport karta.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Co je karta MultiSport?

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který vám umožňuje každý den jeden volný či zvýhodněný vstup do partnerské sítě relaxačních a pohybových zařízení po celé ČR a vyzkoušet si tak rozmanitou nabídku aktivit.

MultiSport

Podobné příspěvky