Ceník bazén

Pokud hledáte ideální místo pro osvěžení a relaxaci v letních měsících, bazén v Přimdě je tou správnou volbou. Nabízíme vám příjemné prostředí, kde si můžete užít plavání a odpočinek s rodinou či přáteli.

Zde je přehled cen za vstup do bazénu:

Dospělí


80 Kč / 1 hodina

140 Kč / 2 hodiny

Děti, senioři nad 65 let a ZTP


50 Kč / 1 hodina

80 Kč / 2 hodiny

Rodinné vstupné

(2 dospělí a 1 až 2 děti)


170 Kč / 1 hodina

280 Kč / 2 hodiny

Permanentka dospělí


70 Kč / 1 hodina

Permanentka děti


45 Kč / 1 hodina

Ceník sauna

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít osvěžující koupání a zároveň si dopřát relaxaci v sauně, bazén v Přimdě je pro vás ideální volbou.

Zde najdete přehled cen za vstup do sauny na bazénu Přimda:

Dospělí


vč. prostěradla a ručníku

140 Kč / 1 hodina

Děti do 15-ti let


110 Kč / 1 hodina

Permanentka dospělí


130 Kč / 1 hodina

Ceník fitness

Pokud hledáte místo, kde si můžete procvičit své tělo i užít osvěžující koupání, fitness bazén v Přimdě je pro vás ideální volbou.

Zde najdete přehled cen za vstup do fitness centra a bazénu:

Fitness bez sprchy


50 Kč / 1 hodina

Fitness se sprchou


65 Kč / 1 hodina

Poznámky:

Záloha na zapůjčení klíčku od šatní skříňky 50,- Kč

Dětem mladším 10-ti let je dovolen vstup do bazénu pouze v doprovodu osob starších 18-ti let

Dětem mladším 15-ti let je dovolen vstup do sauny a fitness pouze v doprovodu osob starších 18-ti let

Vítejte na Přimdském bazénu – jedinečném místě, kde můžete vychutnat všechny přednosti bazénu, sauny, fitness, kniho koutku a bistra. Užijte si dokonalou kombinaci relaxace, sportu a pohodlí, kterou vám naše zařízení poskytuje.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Přimdský bazén je ideálním místem pro ty, kteří chtějí spojit relaxaci, sport a pohodu na jednom místě. Navštivte nás a zažijte nezapomenutelné chvíle plné zábavy a odpočinku.

Bazén je ideálním místem pro osvěžení a aktivní odpočinek. V našem bazénu najdete čistou a teplou vodu, která vás osvěží a zároveň uvolní. Nezáleží na tom, zda jste plavci nebo jen rádi relaxujete ve vodě, bazén je připraven splnit vaše přání.

Naša sauna je pak skvělým místem pro regeneraci a opevnění vašeho těla. V teplém a útulném prostředí sauny se můžete zbavit stresu, uvolnit svaly a posílit imunitní systém. Zážitek ze sauny je nejen prospěšný pro vaše zdraví, ale také příjemný a relaxační.

Pro ty, kteří rádi cvičí, je k dispozici moderně vybavené fitness centrum. V našem fitness centru najdete širokou škálu posilovacích strojů, které vám umožní efektivně trénovat a dosáhnout svých cílů.

Pro milovníky knih je v našem kniho koutku připravena široká nabídka knih pro všechny věkové kategorie. Zde si můžete v klidu odpočinout a ponořit se do světa literatury.

A na závěr, naše bistro vám nabídne široký výběr osvěžujících nápojů a lahodných pokrmů. Po náročném tréninku si zde můžete dopřát chutné občerstvení a relaxovat v příjemné atmosféře.