|

MÁME OTEVŘENO !!!

BAZÉN * SAUNA * FITNESS * BISTRO *

Vítejte v našem moderním zařízení, kde se můžete těšit na širokou škálu aktivit a relaxace. Máme otevřeno po celý rok a nabízíme Vám skvělé možnosti pro zábavu a odpočinek.

Pokud máte rádi vodu, určitě oceníte náš bazén. Je jediným svého druhu v okolí Tachova a nachází se velmi blízko dálnice D5. Bazén je ideální pro plavání, relaxaci nebo vodní sporty.

Po náročném tréninku nebo plavání si můžete dopřát odpočinek v naší sauně. Zde se můžete uvolnit a zbavit se stresu. Naše moderní sauna Vám nabízí dokonalý relaxační zážitek.

Pro ty, kteří preferují aktivnější trávení času, máme k dispozici fitness centrum. Zde si můžete procvičit svaly a zlepšit svou kondici.

Pokud máte chuť na něco dobrého k jídlu, zavítejte do našeho bistra. Nabízíme Vám široký výběr jídel a nápojů. Doporučujeme vyzkoušet naše výtečné pizzy, nebo si vychutnat dobré presso. A pokud jste hladoví, přijďte na párek v rohlíku.

Takže neváhejte a přijďte navštívit náš bazén ve městě Přimda. Nabízíme Vám skvělou zábavu, relaxaci a možnost stravování. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši návštěvu.

Podobné příspěvky